مثلاً : صدا سازی کودکان را در طول روز و در شرایط مختلف توضیح دهید .

اگر پرسش گر جواب درستی از این سؤال دریافت نکرد می توان سؤال را به این شکل تصحیح کرد واز والدین پرسید :

اگر شما فراموش کنید که کمک فرزندتان را روشن کنید یا اگر به هر دلیلی سمعک او به درستی کار نکند متوجه تغییرر در صداسازی کودکتان می شوید ؟ کیفیت و یا میزان صداسازی او را در طول روز چگونه ارزیابی می کنید ؟

پاسخ ها می تواند به صورت هرگز ( امتیاز صفر ) باشد : یعنی والدین اعلام می کنند که هیچ تفاوت و تغییری در صداسازی کودکشان با سمعک و بدون سمعک دیده نشده است .

پاسخ می تواند به صورت به ندرت ( امتیاز 1 ) باشد : مثلاً والدین اظهار می کنند وقتی سمعک فرزندشان را روشن می کنند میزان و دفعات صداسازی اودر طول روز بیشتر می شود یا بالعکس با خاموش شدن سمعک میزان صداسازی او کم تر می شود .( حدود % 25 )

پاسخ می تواند به صورت گاهی اوقات ( امتیاز 2) باشد : بر اساس گفته های والدین در حالت استفاده از سمعک در طول روز میزان صداسازی کودکشان تقریباً % 50 درصد افزایش پیدا می کند و بالعکس.

پاسخ می تواند به صورت اغلب ( امتیاز 3) باشد : طبق اظهارات والدین میزان صداسازی کودک در حالت استفاده از سمعک در طول روز به میزان قابل توجهی ( حدود % 75 ) افزایش پیدا می کند : به صورتی که حتی اطرافیان هم این تغییر را حس می کنند .

پاسخ می تواند به صورت همیشه ( امتیاز 4 ) باشد : یعنی صداسازی کودک با سمعک به میزان % 100 نسبت به وضعیت بدون سمعک افزایش پیدا می کند .

در آخر امتیازات به دست آمده از این 10 سؤال جمع شده و به صورت کسری از 40 محاسبه می گردد .

معرفی انواع سمعک ها

عمل جراحی کاشت حلزون گوش

کاربرد سمعک نامرئی

سمعک ,صداسازی ,میزان ,صورت ,روز ,تواند ,به صورت ,طول روز ,می تواند ,تواند به ,در طول

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sabadrayaneh realgoods bobperucke civil200 shahid-modars drayegh53 omid4412 sargarm22 araaam babak-esfandiari2