مشاوره ی مقدماتی

مشاوره برای خانواده و کودک ( اگر به اندازه کافی بزرگ است تا روند کاشت را بفهمد ) مهم است . مشاوره ، اطلاعاتی درباره ی معیارهای کاندیداتوری ، نگهداری و استفاده از دستگاه و به حداکثر رساندن سودمند از کاشت حون شنوایی فراهم می کند .مشاوره فرآیند در جریانی است قیمت سمعک در سراسر روند کاشت حون رخ می دهد . تمام اعضای گروه کاشت حون شنوایی یکبار یا در زمان های متفاوت مشاوره می دهند .

والدین باید از آنچه در حال وقوع است و آنچه می خواهد رخ بدهد آگاه بوده برای نتایج گوناگون

آماده باشند. این گونه آنها احساس می کنند به تصمیماتی که به آنها مربوط است یاری میرسانند.

اگر کودک به مرکز آموزشی می رود اغلب آموزگار نیز برای جلسه ی مشاوره ی مقدماتی دعوت می شود . آموزگار جزء مکمل روند کاشت حون شنوایی است . او می تواند اطلاعاتی فراهم کند درباره ی اینکه عملکرد کودک در آموزشگاه چگونه است و نهایتاً درباره ی اینکه آیا کودک از دستگاه سود مطلوب را خواهد برد نقش اصلی را بازی می کند . از جمله:

کادر آموزشی آشنا به توانبخشی شنیداری باید در تمام مراحل کاشت حون ( از مشاوره ی پیش از کاشت تا ارزیابی و پی گیری و توانبخشی ) دخالت داشته باشد .

کادر آموزشی می تواندپل ارتباطی بین خانواده ی کودک، مرکز کاشت حون شنوایی و

آموزشگاه باشد. شبکه ارتباطی قوی بین نزدیکان کودک، مؤثرترین راه برای بهینه ساختن استفاده ی کارآمد از کاشت حون شنوایی است .

معرفی انواع سمعک ها

عمل جراحی کاشت حلزون گوش

کاربرد سمعک نامرئی

کاشت ,ی ,مشاوره ,حون ,شنوایی ,کودک ,کاشت حون ,حون شنوایی ,روند کاشت ,درباره ی ,مشاوره ی ,کاشت حون شنوایی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
troool-l0ve shiraz-mashahir salamatiha kiamsnag47 johncontlansla parastariazad smart-blog backlinknary gaming valarianco